Trzy punkty zostają w Błoniu!

Punktualnie o godzinie 15:00, rozpoczęło się spotkania popularnie zwanej Serie A, pomiędzy miejscową Błonianką II Błonie a Zaborowianką Zaborów.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie pod bramką bronioną przez Sara, jednak żadna z akcji piłkarzy z Zaborowa nie przyniosła zmiany wyniku.

W drugiej części widowiska przy Legionów 3A mieliśmy zdecydowanie więcej emocji. Piłkarze Błonianki po przetrwaniu ataków gości z pierwszej połowy spotkania przejęli inicjatywę w tym meczu co zaowocowało bramką w 65 minucie. Po dośrodkowaniu Michałowskiego i przebiciu piłki przez Srokę z zimną krwią zdobywa bramkę zamykający akcję na długim słupku Mikulski. Piłkarze Zaborowianki zaczęli z większym animuszem atakować naszą bramkę, chcąc odrobić straty, lecz bardzo dobrze spisywała się tego dnia defensywa Błonianki. W 93 minucie spotkania drużyna gospodarzy wyszła z zabójczą kontrą a kropkę nad "i" postawił nasz niezawodny snajper Sroka. Trzeba wspomnieć że nie małą rolę na przebieg meczu miał wiatr, który w pierwszej połowie pomagał piłkarzom gości a w drugiej miejscowej drużynie. Był to koniec emocji w tym spotkaniu a 3 punkty zostały w Błoniu!

Skład: Sar- Mikulski Łukasz, Koperda, Michałowski, Włodarczyk- Wojtasik jr, Gajewski, Krochmal, Bonarski, Smoliński- Sroka

Zmiany: 57' krochmal - Wójcik, 67' Wojtasik jr - Kacprzak, 79' Michałowski- Fus, 86' Smoliński - Mikulski Sebastian

Bramki: 65' Mikulski Łukasz, 90+3 Sroka

Kartki żółte: Mikulski Łukasz, Włodarczyk, Michałowski.

Na końcu chcieliśmy bardzo podziękować firmie XL za zakup kompletu strojów, dla naszej drużyny, jeszcze raz Wielkie dzięki!!!