Kolejne zwycięstwo rezerw w końcówce meczu.

W samo południe w Feliksowie rozpoczął się mecz pomiędzy Błonianką oraz miejscowym Piastem.

W pierwszych minutach gospodarze przejęli inicjatywę i gra toczyła się częściej pod bramką Błonianki. Feliksów miał dwie dobre okazje do objęcia prowadzenia, jedną po akcji z prawej strony i strzale z pola karnego gdzie uratowała gości poprzeczka, drugą po różnym , ale dobrym refleksem wykazał się nasz bramkarz. Z czasem Błonianka dochodziła do głosu po akcjach skrzydłami. W 35 min po dośrodkowaniu z lewej strony i przebiciu piłki w polu karnym piłka doszła do niekrytego Smolińskiego, który pewnie wykorzystał okazję. Do przerwy gra się uspokoiła i nic się nie zmieniło.

W drugiej połowie obie drużyny atakowały naprzemiennie, Piast miał kilka rożnych z których nie wyszła żadna groźna sytuacja, Błonianka mogła powiększyć prowadzenie po strzałach Bonarskiego i Smolińskiego. W 75 minucie zostaliśmy osłabieni, drugą żółtą kartkę dostał jeden z pomocników, to dało gospodarzom wiatr w żagle by odrobić straty czego rezultatem był gol po karnym w 80 minucie. Gra wyrównała się gdy w 84 minucie w podobnej sytuacji do tej sprzed 10 minut obrońca Piasta dostał drugą żółtą kartkę i zszedł z boiska. Na trzy minuty przed końcem spotkania sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy, pewnie wykorzystał Sroka i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do końca nic się nie zmieniło i goście po ciężkim meczu dowieźli jedno bramkową przewagę.

Skład Błonianki II: Sar- Wojtasik jr, Kacprzak, Wasiak, Michałowski- Fus ( 75’ Wojtasik senior ), Mędygrał, Krochmal, Smoliński, Bonarski- Sroka.

Bramki: 36’ Smoliński. 87’ Sroka.

Kartki: Mędygrał 75’, Mędygrał 75’.