Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia II Warszawa
Pauza
ŁKS II Łódź
4:3
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
2:2
Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo
2:0
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
3:1
KS Kutno
Unia Skierniewice
2:1
Polonia Warszawa S.A.
GKS Wikielec
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko
0:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn
3:1
Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
Pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
ŁKS II Łódź
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
Broń Radom
Jagiellonia II Białystok
3:0
Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa
1:3
Pilica Białobrzegi
KS Kutno
2:1
Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa
1:1
GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska
1:2
Mamry Giżycko
Błonianka Błonie
0:1
Unia Skierniewice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Białobrzegi
Pauza
Znicz Biała Piska
3:0
Broń Radom
Pelikan Łowicz
3:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
2:3
Ursus Warszawa
Unia Skierniewice
1:2
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
2:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko
0:4
Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź
2:1
KS Kutno
Polonia Warszawa S.A.
3:0
Błonianka Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
Pauza
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:0
ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok
1:5
Polonia Warszawa S.A.
Pilica Białobrzegi
4:1
Mamry Giżycko
Legia II Warszawa
3:1
Broń Radom
KS Kutno
0:0
GKS Wikielec
Ursus Warszawa
1:1
Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:4
Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
1:3
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:4
Legionovia Legionowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
Pauza
ŁKS II Łódź
1:2
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
1:1
Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo
2:1
KS Kutno
Broń Radom
3:1
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
1:2
Ursus Warszawa
GKS Wikielec
3:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie
4:2
Jagiellonia II Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia II Białystok
Pauza
Znicz Biała Piska
1:2
GKS Wikielec
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:3
Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi
1:1
Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa
2:1
ŁKS II Łódź
KS Kutno
2:1
Wissa Szczuczyn
Ursus Warszawa
0:2
Polonia Warszawa S.A.
Mamry Giżycko
1:2
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
Błonianka Błonie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
Pauza
Jagiellonia II Białystok
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź
2:3
Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa S.A.
1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
1:1
Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo
1:0
Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
1:2
KS Kutno
GKS Wikielec
1:0
Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn
1:4
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie
2:2
Ursus Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza
Znicz Biała Piska
0:0
Wissa Szczuczyn
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:1
Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi
3:0
GKS Wikielec
Legia II Warszawa
1:1
Legionovia Legionowo
KS Kutno
0:0
Polonia Warszawa S.A.
Ursus Warszawa
2:3
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
0:0
Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko
1:3
ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:0
Błonianka Błonie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Łowicz
Pauza
ŁKS II Łódź
2:1
Broń Radom
Polonia Warszawa S.A.
2:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok
2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo
3:1
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
3:2
Znicz Biała Piska
GKS Wikielec
1:2
Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn
0:0
Legia II Warszawa
Błonianka Błonie
1:2
KS Kutno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
Pauza
Znicz Biała Piska
1:3
Polonia Warszawa S.A.
Pilica Białobrzegi
2:1
Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa
0:2
Unia Skierniewice
KS Kutno
1:0
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
3:2
GKS Wikielec
Mamry Giżycko
0:1
Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
4:0
Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz
3:0
ŁKS II Łódź
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS II Łódź
Pauza
Jagiellonia II Białystok
0:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa S.A.
2:3
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
KS Kutno
Legionovia Legionowo
1:0
Broń Radom
Unia Skierniewice
0:1
Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec
1:1
Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn
1:2
Mamry Giżycko
Błonianka Błonie
1:4
Znicz Biała Piska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź
2:2
GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi
1:2
Polonia Warszawa S.A.
Znicz Biała Piska
0:3
Jagiellonia II Białystok
KS Kutno
0:0
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
1:2
Legionovia Legionowo
Broń Radom
1:0
Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko
1:3
Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
6:2
Błonianka Błonie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
Pauza
Błonianka Błonie
4:0
Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok
2:2
Legia II Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Mamry Giżycko
Ursus Warszawa
0:5
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:2
Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo
4:2
ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice
1:0
Broń Radom
Wissa Szczuczyn
0:0
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
KS Kutno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kutno
Pauza
ŁKS II Łódź
6:1
Wissa Szczuczyn
Pilica Białobrzegi
2:8
Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa
2:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
1:3
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
0:3
Unia Skierniewice
Broń Radom
2:1
Polonia Warszawa S.A.
GKS Wikielec
1:1
Legionovia Legionowo
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko
1:3
Błonianka Błonie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Legionovia Legionowo
Pauza
Błonianka Błonie
2:0
Broń Radom
Jagiellonia II Białystok
- : -
Mamry Giżycko
Polonia Warszawa S.A.
3:1
Pelikan Łowicz
KS Kutno
2:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
0:4
Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
1:1
ŁKS II Łódź
Wissa Szczuczyn
1:1
GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:1
Znicz Biała Piska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Pauza
ŁKS II Łódź
- : -
Polonia Warszawa S.A.
Pilica Białobrzegi
- : -
Ursus Warszawa
Legia II Warszawa
- : -
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
- : -
Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo
- : -
Wissa Szczuczyn
Broń Radom
- : -
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
- : -
Unia Skierniewice
Mamry Giżycko
- : -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
- : -
KS Kutno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
- : -
ŁKS II Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?