Niewykorzystane prowadzenie Rezerw!!!

Nasze spotkanie rezerw zawsze przynoszą emocję dla kibica i tym razem było tak samo. Błonianka II dwa razy wychodziła na prowadzenie w tym spotkaniu. I znowu nie udało się wygrać.

Najpierw po ładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wojnarowski strzałem z główki dał prowadzenie 1-0 . Tracimy gola przed przerwą również ze stałego fragmentu gry, dośrodkowanie również wykończone strzałem głową. Po przerwie gra się wyrównała w środku pola. W 75 min znowu wychodzimy na prowadzenie po strzale Bonarskiego.W 85 min mamy okazję na 3-1 ale jej niewykorzystaliśmy i od razu kontra Piasta dała im bramkę na 2-2 uwierzyli w zwycięstwo.I w 90 minucie nasza obrona nie popisała się co Piast to wykorzystał i strzelił na 3-2. Ostatnie 10 minut to była wymiana ciosów ale lepszy okazał się w tym pojedynku PIAST z Feliksowa.

Bramki dla rezerw strzelił Wojnarowski i Bonarski.

BŁONIANKA Błonie II - PIAST Feliksów 2:3 (1:1)

Zagraliśmy w składzie: Sar, Mędygrał, Pobiedziński, Antoniak, Ł.Mikulski, Wojnarowski (Duda), Niezgoda, Wójcik(M. Wasiak), Bonarski, Rajczak(Świętochowski), Schamlewski (Niemyjski).