Kolejne wysokie zwycięstwo!

BŁONIANKA BŁONIE 7 - 0 KORONA GÓRA KALWARIA

Z ponad godzinnym opóźnieniem rozpoczął się mecz z Koroną ( goście zapomnieli zabrać kart z badaniami lekarskimi ).

Podopieczni Kuby Popińskiego udowadniają w kolejnym meczu,że nie maja sobie równych w swojej grupie i pokonują wysoko Koronę Góra Kalwaria aż 7-0. To jest najmniejszy wymiar kary. Gdyby nasi zawodnicy mieli lepiej ustawione celowniki, wynik mógł być znacznie wyższy.

Goście w całym meczu nie stworzyli praktycznie żadnej dogodnej sytuacji strzeleckiej.

Bramki:Tomasz Sieński 18, 22 i 52, Patryk Smoliński 35 i 55, Dorian Zdanowicz 75, Adrian Schamlewski 81
Żółta kartka:Baranowski
Widzów: około 100
Błonianka:Żebrowski (Michalak) - Pater, Wasiak, Baranowski, Boniowski, Kudelski, Nowak (Schamlewski), Smoliński, Zdanowicz, Zdzieszyński (77 Wojnarowski), Sieński.

Rezerwy przegrały z Piastem Feliksów 3-2.

Powiązana galeria: