Zapowiedź meczu z Zaborowianką i Passovią!

Przed nami 19 kolejka LO. Jako pierwsi rozpoczną ją zawodnicy z Błonia i Zaborowa.

Mecz pomiędzy obiema drużynami, pierwotnie zaplanowany był na sobotę na godzinę 11:00, ale ostatecznie został przełożony na czwartek ( 02.04.2015 ), na godzinę 16:00.

Na wiosnę Błonianka idzie jak burza i w pierwszych trzech meczach odprawiła z kwitkiem wszystkich swoich rywali, zdobywając komplet punktów. Strzelając 17 bramek i nie tracąc ani jednej. Co musi budzić respekt u drużyny z Zaborowa.

W zupełnie innych nastrojach przyjadą do Błonia goście z Zaborowa, którzy na wiosnę nie zasmakowali jeszcze zwycięstwa. Do tego stracili aż 9 bramek, a strzelili przeciwnikom tylko 3 i niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej.

W meczu jesiennym Błonianka pokonała wysoko na wyjeździe Zaborowiankę aż 5-1 ( 2-1 ).Bramki w tym spotkaniu strzelali, po dwie Sieński i Zdzieszyński i jedną Kamil Mąka.

Mecz z Zaborowianką “live” w internecie

BŁONIANKA BŁONIE – ZABOROWIANKA ZABORÓW

Czwartek, 02.04.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00

Rezerwy zagrają derbowe spotkanie z Passovią Pass.

W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1. Jedyną bramkę dla nas strzelił Bartek Kujawa z rzutu karnego.

Mecz z Passovią “live” w internecie

BŁONIANKA II BŁONIE – PASSOVIA PASS

Sobota, 04.04.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:30

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy Legionów 3A, emocji na pewno nie zabraknie.