Gorący transfer „last minute”

Miło jest nam poinformować, że w sezonie 2017/2018, barw KS Błonianka, bronił będzie Radosław Bartoszewicz. Doświadczony pomocnik (35 występów i 2236 minut w Ekstraklasie, 195 występów i 16222 minuty w 1 lidze, 13 występów i 645 minut w 2 lidze), w przeszłości reprezentował takie kluby jak: Powiśle Dzierzgoń, Olimpia Elbląg, Unia Tczew, Olimpia Sztum, Arka Gdynia (Ekstraklasa), Polonia Warszawa, Górnik Łęczna, Bogdanka Łęczna, Widzew Łódź (Ekstraklasa), Miedź Legnica, Chojniczanka Chojnice, Znicz Pruszków. W sezonie 2016/2017 Nice 1 ligi, Radek bronił barw Znicza Pruszków, w którym rozegrał 17 meczów (1311 minut), strzelając 1 bramkę. Wraz ze sztabem szkoleniowym, jesteśmy przekonani, że Radek będzie realnym wzmocnieniem linii pomocy, natomiast młodszym piłkarzom, będzie w stanie przekazać choć część swego bogatego doświadczenia, które zdobył na najwyższych szczeblach rozgrywkowych.

Witaj w Błoniu Radku!!!