Błonianka - Mszczonowianka 2-5 ( 1-1 ).

W drugiej kolejce warszawskiej IV ligi, Błonianka przegrała po zaciętym spotkaniu z Mszczonowianką aż 2-5 ( 1-1 ).

Pierwsza połowa spotkania dosyć wyrównana na co wskazuje wynik 1-1. W tej części spotkania ładną bramkę głową strzelił Tomasz Sieński po dośrodkowaniu Arka Niezgody z rzutu wolnego.

W drugiej połowie mieliśmy swoje szanse na strzelenie bramki, ale to goście z Mszczonowa okazali się drużyną bardziej doświadczoną i wypunktowali nas po mistrzowsku. Jedyny gol dla nas padło po samobójczym trafieniu obrońcy z Mszczonowa.

Teraz trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i wyciągnąć z niego wnioski. Szczególną uwagę musimy zwrócić na obronę, która popełniła tego dnia masę błędów.

Najbliższy mecz zagramy już w sobotę na wyjeździe z Wilgą Garwolin. Początek spotkania godzina 17:00.

Skład Błonianki: Szkatulnik, Koziarski ( Jarczak 81' ), Kudelski, Skorża, Polowczyk – Polakowski ( Kucharski 73' ), Niezgoda, Duda ( Wojnarowski 65' ), Schamlewski ( Mąka 86') – Zdzieszyński, Sieński.

Bramki: Sieński 34', gol samobójczy 68'