Zapowiedź meczu z FC Lesznowola.

Po czterech miesiącach przerwy, rozgrywki wznowi pierwsza drużyna Błonianki Błonie.

Po 15 kolejkach rundy jesiennej, Błonianka zgromadziła na swoim koncie 41 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w grupie II LO.

W przerwie zimowej Błonianka rozegrała w sumie 9 meczów sparingowych. Bilans: 4 zwycięstwa, 3 porażki i dwa remisy. Bramki: 16 strzelonych i 12 straconych.

Podopieczni, Kuby Popińskiego rozegrają pierwsze pięć kolejek rundy rewanżowej na własnym obiekcie. Na początek rywalem będzie drużyna z Lesznowoli.

W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami, Błonianka wysoko wygrała na wyjeździe w Nowej Woli 4-0 ( 3-0 ). Bramki w tym spotkaniu strzelili: dwie Tomek Sieński i po jednej Dorian Zdanowicz i Patryk Smoliński.

Goście z Lesznowoli z dorobkiem 18 punktów, zajmują obecnie 10 pozycję w tabeli LO.

Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja lidera i dziesiątej drużyny? Przekonamy się już w najbliższą sobotę 14.03.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Spotkanie to poprowadzą: sędzia główny pan Karwatiuk a asystować mu będą panowie Pawlak i Wojciechowski.

W sobotę 21.02.2015, ruszą rozgrywki A-klasy. Rezerwy zagrają w Błoniu z drużyną Promyka Nowa Sucha. Początek spotkania godzina 15:30.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Błonianki na mecz z FC Lesznowola!

Tych kibiców, którzy nie będą mogli przyjść na stadion, zapraszamy na relację „live” do Internetu, oczywiście na regiowyniki.pl !!!

Link do relacji: http://regiowyniki.pl/mecz/4330/Pilka_Nozna/Mazowieckie/Liga_okregowa/