Rozmowa z Kamilem Mąką!

Rozmowa z Kamilem Mąką, pomocnikiem Błonianki Błonie.

bloniak23:Jak zaczęła się twoja przygoda piłkarska z Błonianką?

Kamil Mąka: Ogólnie to już grałem w Błoniance w roczniku 92 i w 90, ale to tak na marginesie. Teraz chciałem spróbować swoich sił w lidze okręgowej i postanowiłem postarać się o transfer z Passovi do Błonianki no i jak widać udało się i jestem zadowolony w 100% z tego wyniku. Zaklimatyzowanie się w drużynie nie było trudem, ponieważ wszystkich znam. Pierwszy sezon rozpocząłem całkiem pozytywnie.

bloniak23:Zagraliście jako zespół, ale i Ty osobiści bardzo dobrą pierwszą rundę. Jak ją oceniasz?

KM: Jeżeli chodzi o zespół to jestem zadowolony z naszych wyników, ciężka praca zaowocowała a jeżeli chodzi o moją osobę to nie do końca jestem zadowolony. Oczywiście były mecze w których pokazałem na co mnie stać i że nie jestem obojętny w drużynie, ale także miałem te złe dni w których w ogóle nie szło, ale drużyna wspierała mnie cały czas i daliśmy radęrazem do końca.

bloniak23: Które spotkania z rundy jesiennej uznasz za najlepsze w swoim wykonaniu, które zapadło ci najbardziej w pamięci?

KM: Najbardziej podobała mi się moja gra z Milanówkiem i Chlebnią i to właśnie z Chlebnią zapadła mi w pamięci moja bramka z główki w ostatnich minutach meczu i wygraliśmy 2:1.

bloniak23: Za wami okres przygotowawczy i kilka meczów sparingowych. Jak czujesz się fizycznie przygotowany do boju w pierwszej kolejce z FC Lesznowola.

KM: Czuję się bardzo dobrze, jestem w 100% przygotowany do spotkania z FC Lesznowola

bloniak23: Jak oceniasz szanse awansu Błonianki do IV ligi?

KM: Wszystko zależy od rundy rewanżowej, jestem nastawiony na pozytywne wyniki. Moi koledzy z drużyny również, lecz wszystko może się zdarzyć. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli zawitamy w 4 lidze.

bloniak23: Kamil, jakie są Twoje mocne strony a nad czym musisz jeszcze popracować?

KM: Myślę że moją dobrą stroną jest szybkość, dobra koordynacja, mocny strzał no i nieustanna walka. A muszę na pewno popracować nad ustawieniem się na boisku i szybszym dostrzeganiem kolegów na wolnej pozycji.

bloniak23: Spędziłeś pół roku w zespole Passovi, jak wspominasz tamten okres?

KM: Tamten okres wspominam bardzo, ale to bardzo dobrze. Przede wszystkim gra w Passovi opierała się na mega dobrym klimacie w szatni, na treningach i poza nimi. Cały czas trzymam kontakt z zawodnikami Passovi Pass.

bloniak23: Dziękuję za rozmowę i życzę awansu do IV ligi.

KM: Również dziękuję