Zapowiedź

W warszawskiej Lidze Okręgowej w najbliższy weekend zostanie rozegrana siódma kolejka spotkań.

Piłkarze Błonianki Błonie udadzą się do Lasek, gdzie zmierzą się z miejscowym Rysiem. Gospodarze w dotychczasowych meczach odnieśli jedno zwycięstwo (z KS Teresin) oraz zanotowali pięć porażek - w ligowej tabeli zajmują odległe 14 miejsce. Podopieczni Jakuba Popińskiego z 14 punktami, na które złożyły się cztery wygrane oraz dwa remisy, plasują się tuż za podium. Faworytem do zgarnięcia kompletu punktów będzie Błonianka. Jakim wynikiem zakończy się mecz? Przekonamy się w sobotę.
W innym ciekawym meczu, Perła Złotokłos grać będzie z UMKS Piaseczno, a więc pojedynek wicelidera z liderem rozgrywek (oba zespoły zgromadziły po 16 punktów)

W A-Klasie, na boisku w Zielonkach, miejscowy Naprzód Stare Babice podejmować będzie rezerwy Błonianki Błonie.

Sobota to również dzień wyjazdowych rywalizacji trzech najmłodszych drużyn młodzieżowych. Natomiast w niedzielę, w Błoniu, Młodziki U13 zmierzą się z Pogonią Grodzisk.

11:00 U11 FC Komorów - Błonianka 2004 Błonie (Sokołów k. Janek)
11:00 U10 KS Teresin - KS Błonianka 2005 Błonie
11:00 A Naprzód Stare Babice - Błonianka II Błonie (w Zielonkach)
16:00 LO Ryś Laski - Błonianka Błonie