Sobotni festiwal strzelecki!!

RYŚ Laski - BŁONIANKA Błonie 1-7 ( 1-1 )

8' Daniel Zdzieszyński

47' Kamil Mąka

65' Daniel Zdzieszyński

80' Adrian Wasiak

82' Adrian Wasiak

84' Patryk Smoliński

87' Tomasz Sieński

Kapitalnie spisały się w minioną sobotę nasze dwie drużyny seniorów. Pierwsza drużyna  zdeklasowała Rysia Laski a rezerwy także bardzo wysoko pokonały Naprzód Stare Babice.

Pierwsza połowa meczu w Laskach rozpoczęła się dla nas wspaniale bo już w ósmej minucie spotkania wynik otworzył Daniel Zdzieszyński. Niestety pozostała część pierwszej połowy to festiwal niewykorzystanych sytuacji. Od 37 minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce. Pomimo straty jednego zawodnika Ryś zdołał strzelić bramkę wyrównującą. Prosta strata Wasiaka w środku pola i zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam z Mateuszem Żebrowskim i strzałem w prawy róg bramki doprowadził do remisu.

Druga połowa spotkania to popis skuteczności i naprawdę bardzo dobra gra naszego zespołu na którą złożyło się aż sześć strzelonych bramek. W przekroju całego spotkania, byliśmy zespołem o klasę lepszym od Rysia i zasłużenie wygraliśmy to spotkanie.

Błonianka zagrała w składzie: Żebrowski, Baranowski, Ochocki, Boniowski, Pater, Wasiak, Niezgoda ( 71' Domrzalski ), Smoliński,D. Karpiński ( 45' Mąka ), Zdzieszyński ( 66' Antoniak ), Sieński.

NAPRZÓD Stare Babice - BŁONIANKA II Błonie 3-6 ( 1-3 )

17' Bartek Kujawa ( z karnego )

30' Karpiński Łukasz

38' Bartek Kujawa

53' Piotr Wojtasik

74' Sylwester Rajczak

81' Sylwester Rajczak

Błonianka II zagrała w składzie: Sar, Gajewski, Kacprzak, Mędygrał, Wójcik ( Baraniak ), Popiński, Pobiedziński, Ł.Karpiński, Wojtasik, Świętochowski ( Rajczak ), Kujawa.