Turniej "Dla Patryka"

„DLA PATRYKA”

KLUB SPORTOWY BŁONIANKA
organizuje mini turniej piłki nożnej dla roczników:
2005, 2006, 2007, 2008-2009.

Nie będzie to jednak zwykły turniej ponieważ będzie przyświecał mu szczytny cel. Będziemy grali dla Patryka Smolińskiego wychowanka naszego klubu, który podczas treningu nabawił się bardzo poważnej kontuzji kolana (zerwanie więzadeł krzyżowych oraz uszkodzenie łąkotek). Koszty takiego leczenia to kilkanaście tysięcy złotych. Klub nie jest w stanie w całości samodzielnie sfinansować leczenia, dlatego też prosimy Państwa o wsparcie nas w walce o powrót Patryka do sportu, ale przede wszystkim o powrót do normalnego życia.

Turniej odbędzie się na stadionie miejskim w Błoniu przy ul. Legionów 3a w dniu 31.05.2015r.
Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00, planowane zakończenie około godziny 14.00

Główne boisko piłkarskie zostanie podzielone na cztery mniejsze boiska, gdzie równolegle będą odbywały się cztery turnieje dla poszczególnych roczników.
Zawodnicy zostaną podzielenie na drużyny w drodze losowania.
Każda drużyna będzie składała się z 4 lub 5 zawodników w zależności od ilości zgłoszonych zawodników.

W turnieju mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci.
Wpisowe na turniej od zawodnika wynosi 30 zł.
Proszę potwierdzić obecność zawodnika najpóźniejdo 29.05.2015wysyłając SMS na numer 503 149 879 wpisując Imię i Nazwisko, rocznik.
Wpłaty prosimy kierować tylko przelewem na konto:
WBS BANK 19 80150004 0052 1299 2050 0001
z dopiskiem „Wpisowe na turniej dla Patryka” – Imię i Nazwisko dziecka
(Zebrane pieniążki w ten sposób w całości zostaną przekazane na leczenie PATRYKA.)
Dla uczestników turnieju przewidziano nagrody. Pierwsze trzy drużyny w każdej kategorii wiekowej otrzymają puchary. Natomiast wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale.