" Strzelanina w Płochocinie "

31 marca o godzinie 11:00 odbył się mecz 2 kolejki rundy rewanżowej pomiędzy zamykającymi tabele FC Płochocin a drużyną Błonianki II Błonie.

Już po 9 minucie wybitą piłkę przed pole karne fantastycznie uderzył Hubert, tym samym zdobywając piękną bramkę. W 22 minucie, Rafał Popis zdobył swojego pierwszego gola wykorzystując błąd defensywy rywali. W 40 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym Błonianki bramkę zdobyła drużyna gospodarzy.

Drugą połowę obie drużyny rozpoczęły nerwowo, lecz to wszystko skończyło sie szczęśliwie dla przyjezdnych, ponieważ kolejną fantastyczną bramkę zdobył Włodarczyk po uderzeniu z okolic 35m. Drużyna z Błonia długo nie cieszyła się z prowadzenia, ponieważ już po 2 min. przewaga stopniała do jednej bramki a po 5 min. na tablicy wyników widniał już remis 3:3. Niestety błędy indywidualne miały na to duży wpływ. Po tym wszystkim było widać że drużyna z Płochocina nabrała wiatru w żagle, lecz ich zapał ostudził Kacper Sroka, który kolejno w 58 min. i 68 min. pokonał bramkarza gospodarzy. W 75 minucie po zajściu w środku boiska dwóch zawodników Płochocina otrzymało czerwone kartki, a nasz zawodnik żółtą. W 80 minucie swoją drugą bramkę (a 6 dla Błoniaków) strzelił Rafał Popis. W 92 min. wynik ustalił Bartek Piwowarski. Ostatecznie Błonianka wychodzi zwycięsko z tej wymiany ciosów i inkasuje 3 punkty.

Zapraszamy na kolejny mecz z LKS II Chlebnia, który miejmy nadzieję uda się już rozegrać na naszym boisku, w sobotę 7 kwietnia o godzinie 11:00.

Skład: Rusinowicz- Głowacki, Gajewski, Koperda, Włodarczyk, Popis, Liszkiewicz, Piwowarski, Smoliński, Bonarski, Sroka

Zmiany: 46' Liszkiewicz- Wojtasik JR, 55' Głowacki- Wasiak, 65' Smoliński- Mikulski Sebastian, 70' Włodarczyk- Mikulski Łukasz, 70' Sroka- Fus, 80' Bonarski- Gołębiowski

Żółte kartki: Wasiak, Bonarski

Bramki: Popis dwie, Sroka dwie, Liszkiewicz, Włodarczyk, Piwowarski