Sportowa środa.

W najbliższą środę rezerwy Błonianki Błonie rywalizujące w warszawskiej Serie A, wybiorą się do Grodziska Mazowieckiego by rozegrać mecz w ramach 8 kolejki rozgrywek. Gospodarze - drugi zespół Pogoni, w dotychczasowych bojach zdobyli 14pkt, na które złożyły się 4 wygrane, 2 remisy oraz 1 porażka (w ostatnią sobotę z Promykiem w Nowej Suchej 0:1).
Rezerwy Błonianki są niepokonane od pięciu meczów a trzecie z rzędu zwycięstwo zapewnili sobie bez gry, gdyż Relax Radziwiłłów oddał mecz walkowerem. 11 zdobytych punktów plasuje naszą drużynę na dziewiątym miejscu w tabeli. Rywale zgromadzili o trzy oczka więcej i są tuż za podium.
Czy piłkarzom Błonianki uda się podtrzymać dobrą passę? Przekonamy się w środę! Początek meczu o godzinie 16:00.

W czwartek Juniorzy Młodsi rywalizujący w II Lidze Okręgowej Juniorów U16 zmierzą się z liderem rozgrywek - drużyną UMKS Piaseczno II, która dotychczas wysoko wygrała wszystkie spotkania. Nasz zespół z siedmioma punktami (dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki) plasuje się na czwartym miejscu. Mecz w Błoniu, początek o godzinie 16:45.

Zapraszamy!

f@n