Zapowiedź

Przed nami kolejny piłkarski weekend pełen sportowych emocji!

W warszawskiej Lidze Okręgowej dojdzie do prawdziwego boju na szczycie. Spadkowicz z IV Ligi a zarazem lider rozgrywek podejmować będzie dobrze spisującą się Błoniankę Błonie, która jest jedyną niepokonaną ekipą w warszawskiej "okręgówce". Gospodarze, w ośmiu kolejkach zgromadzili 21 punktów, na które złożyło się siedem wygranych i jedna porażka oraz imponujący bilans bramkowy 34-6.
Podopieczni Kuby Popińskiego na swoim koncie mają sześć wygranych meczów oraz dwa remisy, które dały łącznie 20 punktów (o jeden mniej niż rywale). W strzeleckim pojedynku nie ustępujemy przeciwnikom - 32 gole zdobyte i 9 straconych.

Przyglądając się bliżej strzeleckim popisom, wśród gospodarzy aż 12 zawodników zdobywało bramki a liderem z siedmioma trafieniami jest Aleksander Stolarz. W statystykach zespołu Błonianki bryluje Tomasz Sieński, który trafił już 13 razy a w drużynie znajduje ośmiu golleadorów (plus jeden samobójczy).

Czy Łady utrzymają przewagę nad goniącymi rywali? A może to Błonianka wyjdzie na prowadzenie w ligowej hierarchi? Jak zakończy się ten ciekawie zapowiadający się pojedynek? Przekonamy się niebawem. Mecz odbędzie się w niedzielę na stadionie w Raszynie, gdzie swoje domowe potyczki rozgrywa UKS Łady. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Tym, którzy już teraz chcą podpatrzeć jak grają nasi najbliżsi rywale - obszerne, niemal godzinne skróty z czterech meczów zespołu z Ład.

30.08.2014 UKS Łady - Ryś Laski 7:0
02.09.2014 KS Teresin - UKS Łady 0:6
14.09.2014 UKS Łady - Milan Milanówek 9:0
20.09.2014 Laura Chylice - UKS Łady 2:3

Tych, którzy nie będą mogli śledzić na żywo spotkania w Raszynie zapraszamy serdecznie na stadion przy Legionów, gdzie swój pojedynek w Klasie A rozegrają rezerwy Błonianki Błonie. Po nieznacznej porażce w Grodzisku nadarza się okazja do podreperowania dorobku punktowego, gdyż przyjedzie do nas niżej notowany zespół UKS Ołtarzew. Po ośmiu kolejkach Błonianka ma na koncie trzy wygrane, dwa remisy oraz trzy razy musiała uznać wyższość rywali. Gościom dwukrotnie udało się wygrać ale aż sześć razy wracali na tarczy.
Czy rezerwom uda się zmniejszyć stratę do zespołów z górnej połowy stawki? Przekonamy się w niedzielę. Początek meczu o godzinie 16:00!

Nie zapominamy również o naszych najmłodszych adeptach futbolu. Na półmetku jesiennej batalii z umiarkowanym optymizmem patrzymy na poczynania akademii piłkarskiej. Czas teraz na rundę rewanżową. Życzymy Naszym zawodnikom mnóstwa goli i kompletu punktów.

Weekendowy rozkład jazdy
10:30 U12 Błonianka 2003 Błonie - Żyrardowianka OSiR Żyrardów