Rozmowa z Tomaszem Sieńskim, napastnikiem Błonianki Błonie!

Rozmowa z Tomaszem Sieńskim, skutecznym napastnikiem Błonianki Błonie,który po rundzie jesiennej ma na swoim koncie zdobyte 23 bramki!

Asia: Jak Ci się współpracuje z kolegami z drużyny? Myślisz o dłuższej współpracy z klubem KS Błonianka Błonie ,a może masz w zamiarze zmianę w przyszłości?

Tomasz Sieński: Ogólnie atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, więc współpraca wygląda dobrze. Z kilkoma chłopakami znamy się z innych klubów . Ciężko założyć czy współpraca będzie długoterminowa. Na ten moment nie mam innych planów, jak będzie w przyszłości to się okaże.

Asia: Masz na koncie strzelone 23 bramki. Czy jesteś zadowolony z takiego wyniku? Jak ocenisz własną grę na boisku?

TS: Czy jestem zadowolony z 23 bramek? Ciężko powiedzieć . Na pewno mogło by ich być więcej , ale jak bym strzelił wszystko ,to czy byśmy się spotkali? „Wątpię” to tak w formie żartu. Tak naprawdę wymagam od siebie dużo więcej, były mecze, że byłem nieobecny. Nad tym muszę popracować.

Asia: Błonianka obecnie jest liderem w tabeli bez żadnej porażki, myślisz że utrzymacie się na pozycji lidera i awansujecie do IV ligi?

TS: Myślę, że po przepracowaniu bardzo mocno okresu przygotowawczego ( a to zapewni nam trener), utrzymamy pozycję lidera i awansujemy !!!

Asia: Jesteś jednym z piłkarzy ,który najwięcej spędził czasu na boisku z drużyną sięgając wygranych. Oceniając grę całej drużyny uważasz, że jesteście gotowi na udział w IV lidze?

TS: Nasza gra wyglądała momentami naprawdę dobrze. Większość meczy dominowaliśmy, w niektórych sprzyjało nam szczęście, ale właśnie tak robi się awans. Pod koniec rundy miałem wrażenie, że naprawdę ciężko nas pokonać, nawet jak nie wszystko idzie po naszej myśli

Asia: Każdy piłkarz ma swój autorytet na którym się wzoruje, a Twoim kto jest?

TS: Są zawodnicy, którzy przypadają mi do gustu, między innymi Ibrahimovic , Totti, przede wszystkim charakter siła i fantazja.

Asia: Dziękuję za rozmowę!

TS: Dziękuję!