Przed nami druga kolejka czwartej ligi!

Przed nami druga kolejka mazowieckiej IV Ligi.

Na swoim stadionie Błonianka Błonie zmierzy się ze Spartą Jazgarzew. W pierwszym meczu o punkty, podopieczni Kuby Popińskiego dostali solidną lekcję od ekipy Oskara Przysucha. Jednobramkowe prowadzenie do przerwy i pięć straconych bramek w drugiej części pojedynku mogło podłamać zespół budowany z okresie przygotowawczym. Mamy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i kolejnym meczu Nasza drużyna powalczy o zwycięstwo.
Goście w pierwszej kolejce pokonali Energię Kozienice 3:2. Bohaterem meczu był Konrad Rudnicki, który odstępie trzech minut (20 i 22), dwukrotnie wpakował piłkę do bramki oraz po przewinieniu na nim, sędzia w 45 minucie podyktował rzut karny. Pomimo kontaktowego gola, gościom nie starczyło e(E)nergii na wywiezienie korzystnego wyniku z Jazgarzewa.

ZAPRASZAMY na STADION MIEJSKI w BŁONIU
PIĄTEK 18 sierpnia 2017, godzina 17:30

BŁONIANKA Błonie - SPARTA Jazgarzew

Swój pierwszy mecz w I Wojewódzkiej Lidze rozegrają wkrótce Juniorzy Młodsi. Pierwotnie zaplanowany na najbliższy weekend wyjazdowy pojedynek z SEMP'em II Ursynów, odbędzie się w środę, 23 sierpnia.