Podział punktów w pierwszym meczu rezerw.

We wtorkowe popołudnie rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy z Rysiem Laski. Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów. W tej sytuacji pierwszą połowę sędziował osoba wyznaczona przez gospodarzy, a drugą przez gości.

Początek meczu był wyrównany, gra toczyła się głównie w środku pola. W 25 minucie inicjatywę przejął Ryś i po stracie w środku wyprowadził atak po, którym zdobył bramkę. Do końca pierwszej połowy Błonianka starała się odrobić straty, jednak bezskutecznie. Druga połowa rozpoczęła się od ataków Błonianki i tak w 48 minucie daleki wrzut z autu Łukasza Mikulskiego w polę karne, wybiega Gajewski i pakuje piłkę do siatki. Zaledwie kilka minut później z prawej strony dośrodkowuje Wojtasik, piłkę głową uderza Bonarski i strzałem w górny róg bramki pokonuje bramkarza gospodarzy. Od tego momentu inicjatywę przejęli goście, którzy chcieli zdobyć trzecią bramkę. Lecz w 75 minucie po stracie w ofensywie zawodnik Rysia posyła piłkę za plecy obrońców i napastnik gospodarzy zamienia tę sytuację na bramkę. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Skład: Sar- Mędygrał, Mikulski Łukasz II, Koperda, A.Wasiak- D.Karpiński, Gajewski, Bonarski, Wojtasik jr, Smoliński, Oracki.

Zmiany 70' Mędygrał- Kacprzak, 75' Smoliński- Baraniak, 77' Mikulski Łukasz II- Mikulski Sebastian.

Bramki: 48' Gajewski 52' Bonarski.