Podział punktów z Wrzosem.

W niedziele o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Legionów odbył się mecz pomiędzy Błonianka II Błonie a Wrzosem Międzyborów.

Dla gospodarzy ważne były tylko 3 punkty co pokazywali od samego początku grą ofensywną, która w pierwszej połowie była nieskuteczna. Goście za to od pierwszych minut postawili na grę defensywną, po której mieli wrócić z Błonia najlepiej z remisem bezbramkowym.

W drugiej połowie przystąpiliśmy do jeszcze bardziej odważniejszych ataków co w końcu poskutkowało w 61 minucie po pięknej akcji zespołowej do pustej bramki trafił Kacper Sroka. Goście po jednej z kontr w 75 minucie uzyskali rzut karny po przypadkowym faulu naszego zawodnika. Bramkarz wyczuł intencje strzelca lecz niestety wypluł piłkę wprost pod nogi zawodnika z Międzyborowa, który już za drugim razem się nie pomylił. Do końca meczu Błonie goniło wynik, zawodnicy dawali z siebie wszystko lecz niestety mecz zakończył się remisem 1:1.

Już w najbliższy czwartek zmierzymy się na wyjeżdzie ze Starymi Babicami, początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Skład: Sar- Wojtas ( 61’ Smoliński ), Koperda, Kacprzak, Michałowski ( 86’ Więckowski )- Mędygrał, Gajewski, Bonarski, Wojtasik jr ( 50’ Fus ), Mikulski Łukasz- Sroka

Bramka: 61' Sroka

Kartki: Michałowski, Mędygrał, Bonarski.