Mamy lidera!

W niedzielę o godzinie 15:00 w Błoniu drużyna Błonianki II Błonie rozegrała swój mecz ligowy w ramach 4 kolejki A-klasy z zespołem rezerw LKS Chlebnia .

Mecz rozpoczął sie od zdecydowanych ataków drużyny gospodarzy, dogodnych sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystali Sroka i Oracki. Jest siódma minuta meczu i po dobrym wejściu ze skrzydła Piotra Wojtasika bramkę zdobywa Kacper Sroka, Błonianka wychodzi na prowadzenie.

W dziesiątej minucie spotkania błąd popełnia bramkarz Błonianki i Chlebnia wyrównuje. Po chwili Błonianka miała jeszcze dwie dobre sytuacje, przed którymi stanął bardzo aktywny Oracki . W 25 minucie po faulu na Przybylskim sędzia pokazuje "11" którą pewnie wykonuje Oracki. Następne piętnaście minut gry to kilka dobrych sytuacji Błonianki , strzał Sroki w poprzeczkę , Przybylskiego oraz Krzowskiego. Końcówka meczu wyraźnie należy do rezerw Błonianki. Wejściu w pole karne ze skrzydła Przybylskiego, obrońca Chlebni dotyka piłkę ręką i mamy drugie „wapno” dla Błonianki, do piłki podchodzi ponownie Oracki, lecz tym razem strzela praktycznie w środek bramki i wynik nie ulega zmianie .Do przerwy Błonianka wygrywa 2:1.

Druga połowa zaczęła sie od ataków Błonianki. Po przerwie na placu gry pojawił sie wracający do gry Kamil Mąka oraz głodny bramek jak nigdy Tomasz Sieński, który po czterech minutach od wejścia odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i strzelił bramkę.

W tym momencie był to gwóźdź do trumny dla drużyny z Chlebni . 71 minuta po asyście młodego Bartka Wojtasika bramkę strzela Sroka . 78 minuta drugą bramkę strzela Sieński . Dwie minuty później drugą asystą w tym meczu popisuje się Bartek Wojtasik i Sieński kompletuję hat-tricka . W 84 minucie Tomek asystuje i bramkę strzela Kamil Mąka. Na koniec wyliczanki po asyście Kacpra Sroki, Sieński dobija Chlebnie na 8:1 i tym samym ustala wynik spotkania.

Cieszy wysoki wynik rezerw, chociaż na pewno mógł być o wiele większy. Po tym meczu Błonianka ma tyle samo punktów co drużyna Wrzosu Miedzyborów oraz Passovii Pass i przewodzi w tabeli . Następny mecz zagramy ze spadkowiczem z okręgówki drużyną Błękitnych Korytów w niedzielę, 16 września o 16:30. Zapraszamy !!!

Skład: Rusinowicz - Koperda , Mędygrał , Gajewski , Piotr Wojtasik - Krzowski , Krawczyk , Przybylski , Piwowarski - Sroka, Oracki

Zmiany: 61'Oracki - Sieński , 61'Krawczyk - Mąka, 70'Przybylski - Bartłomiej Wojtasik , 71' Mędygrał - Wawryło , 76'Krzowski-Głowacki , 76' Piotr Wojtasik jr. -Smoliński ,

Żółte kartki: Oracki ,Wawryło

Bramki: 4x Tomasz Sieński, 2x Kacper Sroka, Oskar Oracki, Kamil Mąka.