Drugie zwycięstwo Rezerw.

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul.Legionów w Błoniu drużyna rezerw podejmowała LKS Osuchów.

Goście w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki walczyli o awans do LO, ostatecznie zajmując 3 miejsce (awans 1 i 2 miejsce). Mecz rozpoczął się z 40 minutowym opóźnieniem, ponieważ goście nie posiadali badań lekarskich i musieli wrócić po nie do Osuchowa.

Pierwsza połowa ze względu na pogodę- bardzo gorąco, duszno toczyła się w ospałym tempie. Żadna ze stron nie forsowała tempa. Goście kilka razy groźnie dośrodkowywali lub strzelali w kierunku bramki Radka Sara, lecz nasz bramkarz nie miał z nimi problemów. Dla Błonianki 2 groźne akcje przeprowadził Oracki. Mieliśmy też kilka dobrze zapowiadających się kontrataków, ale zawsze "czegoś" zabrakło. 2 minuty przed przerwą wszystko "zagrało" i pięknym strzałem z 16 metrów, Kamil Mąka uzyskuje dla nas prowadzenie! Typowa bramka do szatni.

Po przerwie, kiedy wszyscy są przekonani, że Osuchów ruszy na Błoniankę w celu odrobienia strat, bramkę dla zespołu z Błonia po zachowaniu zimnej krwi w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa Oracki. To jego pierwsza bramka w pierwszym meczu po powrocie na boiska. Tempo meczu ponownie się ustabilizowało i było podobne do tego z pierwszej połowy.

Kilkanaście minut później Błonianka dokłada 3 bramkę, a konkretniej Piotr Wojtasik młodszy. Niestety ta zaliczka uśpiła czujność zespołu z Błonia i na 10 minut przed końcem goście strzelają gola, który daje im jeszcze nadzieję na chociażby remis. Ale tego dnia Błonianka była nie do zatrzymania, dokładając bramkę tuż przed 90' i w ostatniej akcji meczu- kolejno Ochocki i Smoliński. Mecz zakończył się wynikiem 5-1 dla Błonianki! brawo dla chłopaków za sobotni występ, oby dalej utrzymali obecną dyspozycję.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 w Passie Derby Gminy Błonie. Zapraszamy wszystkich kibiców do Passu i prosimy o wsparcie dla naszych zawodników.

Skład: Sar- Mędygrał, Koperda, Gajewski, Mikulski Łukasz, Pakos, Mąka ( Ochocki 68” ), Leszczyński ( Fus 77’ ), Wasiak, Wojtasik jr, Oracki ( Smoliński 51’ ).

Bramki: Mąka, Oracki, Wojtasik jr, Ochocki, Smoliński.