Bez punktów z Osuchowem.

W sobotę rozegraliśmy drugi mecz ligowy z drużyną z Osuchowa.

Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 11:00.

Pierwsze 15 minut było wyrównane, raz groźnie atakowali gospodarze, jednak strzał był niecelny. Następnie ekipa gospodarzy zaczęła przeważać. W 29 minucie groźny strzał z 20 metrów oddał zawodnik z Osuchowa, jednak na wysokości stanął nasz bramkarz i bramka nie padła.

Zaraz po tym, dobra akcja z lewej strony Osuchowa, płaskie dośrodkowanie i piłka trafia w rękę obrońcy Błonianki, sędzia wskazuje na rzut karny, który pewnie wykorzystuje zawodnik gospodarzy. Po stracie bramki Błonianka starała się odgryźć, lecz do końca połowy nie udało się zdobyć bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości. Na bramkę uderzali kolejno Mędygrał i Bonarski, jednak gospodarze szybko odpowiedzieli również, dwukrotnie próbując pokonać bramkarza Błonianki, jednak nie skutecznie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka niefortunnie odbiła się od obrońcy i zaskoczyła naszego bramkarza i zrobiło się 2-0 . Zaraz potem Błonianki przystąpiła do zdecydowanej ofensywy , dobrze uderzał Mikulski oraz Wójcik, jednak pomimo starań nie zdołaliśmy zdobyć bramki, Gospodarze w 85 minucie po akcji lewą stroną zdobyli trzecią bramkę i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

W najbliższą sobotę zapraszamy na mecz derbowy z Passovią . Początek spotkania o godzinie 11:00 !!!

O godzinie 14:00 oficjalne otwarcie nowego obiektu!

LKS Osuchów - Błonianka II Błonie 3:0
Bramki: Tomasz Młynarski 25 (rzut karny), Mariusz Gajewski 70 (samobójcza), Daniel Michalski 90
Żółte kartki: Mędygrał, Wójcik.
Widzów:30
Błonianka II:Sar - Mędygrał, Wasiak, Gajewski, Mikulski, Fus (55 P. Wojtasik I), Baraniak (75 Krochmal), Wójcik, Smoliński (77 P. Wojtasik II), Bonarski, Sroka (82 Kacprzak)