Remis z Perłą!

PERŁA Złotokłos - BŁONIANKA Błonie 1-1 ( 0-1 )

17' Tomasz Sieński ( z rzutu karnego )

65' Perła Złotokłos

Pierwsza połowa spotkania to całkowita dominacja gości, którzy bardzo dobrze grali piłką, wygrywali wszystkie górne piłki i stworzyli kilka stuprocentowych sytuacji bramkowych. Niestety naszym napastnikom brakowało szczęścia i dokładności pod bramką rywali. Jedyną bramkę dla Błonianki w całym spotkaniu strzelił Tomasz Sieński po rzucie karnym. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę sytuacji, które mieliśmy w pierwszej połowie to mogliśmy spokojnie prowadzić dwa, trzy do zera.

Niestety na drugą połowę wyszła już zupełnie inna drużyna ( choć w tym samym składzie personalnym ). Zagraliśmy bardzo słabo co wykorzystała Perła i w 65 minucie spotkania doprowadziła do wyrównania ( dośrodkowanie z rzutu rożnego i ładny strzał główką ).

W końcówce spotkania mieliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje, ale piłka nie znalazła drogi do bramki gospodarzy. Na dodatek poważnej kontuzji doznał Dorian Zdanowicz i niestety nie zobaczymy go już do końca rundy, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Błonianka zagrała w składzie:Michalak, Pater, Ochocki, Baranowski, Antoniak, Boniowski, Niezgoda, Zdanowicz ( 51' Mąka ), Smoliński, Zdzieszyński ( 86' Popiński ), Sieński.

Jutro pierwsza drużyna podejmie na własnym obiekcie Chlebnię. Początek spotkania godzina 13:30

Natomiast rezerwy, także jutro na boisku w Błoniu podejmą ekipę z Płochocina. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 16:30.

Zapraszamy wszystkich kibiców Błonianki na mecze naszych drużyn. Na meczu z Chlebnią, będzie organizowany doping, któremu patronują błońscy kibice Legii Warszawa. Kibicu przyjdź na mecz i głośno dopinguj swój zespół!!!!

Wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć tego meczu, zapraszamy na relację "live" w internecie ( www.regiowyniki.pl ).