Bardzo udana sobota naszych drużyn seniorskich!

BŁONIANKA Błonie - LKS Chlebnia 2-1 ( 1-0 )

38' Patryk Smoliński

61' Grzegorz Dryka ( Chlebnia )

90' Kamil Mąka

W meczu na szczycie ligi okręgowej, Błonianka pokonała Chlebnię 2-1 ( 1-0 )

W pierwszej połowie spotkania, obydwie drużyny skupiły się głównie na obronie i widać było że żadna nie chce stracić jako pierwsza bramki. Więc mieliśmy sporo gry w środku pola i mało klarownych sytuacji podbramkowych. W końcówce pierwszej części gry, pięknym strzałem z prawej strony boiska popisał się Tomek Sieński, jednak bramkarz goście sparował piłkę do której dopadł Patryk Smoliński i strzałem głową pakuje piłkę do bramki Chlebni. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Druga połowa, tak jak całe spotkanie, bardzo wyrównane. W 61 minucie, bramkarz gospodarzy fauluje w polu karnym zawodnika z Chlebni i mamy rzut karny, który na bramkę zamienił Grzegorz Dryka. W końcówce spotkania obudzili się błoniacy, którzy stworzyli dwie dogodne sytuacje bramkowe. Jednej nie wykorzystał Smoliński, który tylko sobie wiadomy sposób nie trafił do bramki z trzech metrów.

Bohaterem spotkania został Kamil Mąka, który w ostatniej minucie meczu, fenomenalnym strzałem głową zapewnił Błoniance trzy punkty.

Dziękujemy bardzo kibicom za wspaniałą oprawę meczu i doping przez całe spotkanie !!!!! Liczymy na Was w kolejnych spotkaniach.

Błonianka zagrała w składzie: Michalak, Baranowski, Wasiak, Antoniak, Boniowski, Niezgoda, D.Karpiński, Mąka, Smoliński, Zdzieszyński ( 88' Ł.Karpiński ), Sieński.

BŁONIANKA II Błonie - FC Płochocin 2-1

Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił niezawodny Łukasz Karpiński!

Zagraliśmy w składzie: Sar, Ł.Mikulski, H.Liszkiewicz, Kacprzak, Mędygral, Piskorz, Gajewski, Wojcik, Domrzalski ( Pobiedziński ), Kujawa ( Świętochowski Ł. Karpiński  ( Rajczak )

Jutro nasza drużyna zagra mecz w ramach, drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Naszym rywalem będzie Tur Jaktorów. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 16:30. Mecz rozgrywany będzie na stadionie w Jaktorowie.