Błonianka wygrywa w derbach z Passovią!

Po dwóch porażkach, wreszcie udało się naszym rezerwom wygrać mecz. W derbach pokonali Passovię Pass 3-2 ( 1-0 ).

Wynik spotkania 23 minucie otworzył Bartek Nowak. W drugiej połowie bramkę na 2-0 strzela Mariusz Gajewski. Trochę uśpieni tym prowadzeniem, dajemy sobie strzelić w ciągu dwóch minut dwie bramki ( bardzo ładna bramka Szrebki ) i zrobiło się nerwowo. Jednak to Błoniance udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramkę na 3-2 strzela Sylwester Rajczak, który w przerwie zmienił Nowaka.

Zagraliśmy w składzie: Michalak, A.Wasiak, Nowak ( 46’ Rajczak ), Antoniak, Bonarski, Mędygrał Pobiedziński, Wójcik, Zdzieszyński, Zdanowicz ( 46’ Schamlewski ), Wojnarowski ( 77’ M.Wasiak ).

Bramki: 23’ Nowak, 58’ Gajewski, 75’ Rajczak. Passovia: 62’ Szrebka. 64’ Szewczyk.

Widzów: około 100.