Zmarł Stanisław Liszkiewicz. Zawodnik. Trener. Legenda Klubu Sportowego Błonianka Błonie.
Karierę piłkarską w klubie rozpoczął w 1967 roku, jako 10-letni chłopiec. W wieku 15 lat zadebiutował w seniorskiej drużynie RKS-u Błonie, w której przez lata grał na boiskach IV i III ligi.
Jako piłkarz RKS-u Błonie Stanisław Liszkiewicz powoływany był do kadr powiatu, województwa, Warszawy oraz Reprezentacji Polski u-16.
W 1978 roku został zawodnikiem drugoligowej Polonii Warszawa, w której występował przez 6 lat.
Następnie Stanisław Liszkiewicz przeniósł się do trzecioligowego Poloneza Warszawa. W wieku 30 lat wyjechał do Berlina, gdzie grał w lidze regionalnej.
Karierę piłkarską zakończył w 1991 roku, po czym podjął pracę trenerską w Błoniance Błonie. Kontynuował ją przez następne 16 lat. W tym czasie pracował z rocznikami młodzieżowymi, wychowując Błoniance zawodników, którzy później występowali w drużynie seniorów. Kilkukrotnie prowadził pierwszą drużynę Błonianki Błonie, z którą awansował do ligi okręgowej.
Stanisław Liszkiewicz jest prawdziwą Legendą naszego klubu.
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o jego śmierci. Klub Sportowy Błonianka Błonie pragnie złożyć rodzinie Stanisława Liszkiewicza najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę o godzinie 11:00 w Parafii Świętej Trójcy w Błoniu. Przyjdźmy ostatni raz pożegnać Stanisława.