Zapowiedź

Przed nami 12 seria spotkań w warszawskiej Lidze Okręgowej. W niedzielnym pojedynku Błonianka Błonie gościć będzie w Konstancinie, gdzie zmierzy się z miejscową Kosą.

Gospodarze w dotychczasowych meczach zgromadzili 16 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw, jeden remis oraz pięć porażek. W tabeli pozwala to zajmować siódmą lokatę. Kosa nieco lepiej radzi sobie w domowych potyczkach ale cztery wygrane z rywalami z niższej półki nie przechylają szli na jej korzyść, gdyż wyjazdowe porażki nastąpiły z przeciwnikami, którzy byli "w zasięgu".

Błonianka Błonie w jedenastu meczach odniosła dziewięć zwycięstw oraz dwukrotnie dzieliła się punktami, których uzbierała już 29 i zasłużenie prowadzi w tabeli drugiej grupy Ligi Okręgowej. W obecnym sezonie będzie to już dziewiąty mecz wyjazdowy Naszego zespołu, który w poprzednich odnotował sześć zwycięstw i dwa remisy.

W czerwcu, na finiszu ubiegłorocznych rozgrywek Kosa wygrała z Błonianką 1:0 (w Błoniu 1:1). W przedsezonowym sparingu Błonianka Błonie rozbiła podopiecznych Dariusza Modzelewskiego 6:2, zdobywając cztery bramki w końcówce meczu.
Jak tym razem zakończy się rywalizacja obu zespołów? Przekonamy się w niedzielę. Początek spotkania o godzinie 15:30.

A oto jak przedstawia się harmonogram weekendowych meczów. Zapraszamy gorąco na stadiony :)

11:00 U11 Błonianka 2004 Błonie - FC Komorów (na Orliku)
13:30 U10 Błonianka 2005 Błonie - KS Teresin (na Orliku)

11:00 U12 Błonianka 2003 Błonie - Milan Milanówek