Wygrywamy z Piasecznem 2-0!!!

W przedostatniej kolejce sezonu Błonianka pokonała UMKS Piaseczno 2-0 ( 0-0 ).

W pierwszej połowie licznie zgromadzona publiczność ( ponad 300 osób ), nie zobaczyła żadnej bramki, choć kilka dobrych sytuacji było ku temu żeby pokonać golkipera gości.

W drugiej połowie na prowadzenie wyprowadził nas po fantastycznym uderzeniu Tomasz Sieński. To był już 45 gol Tomka strzelony w obecnym sezonie. W 83 minucie na dwa do zera podwyższa Maciej Pater i takim wynikiem kończy się to spotkanie. Plan wykonany, zdobywamy ważne trzy punkty, które znacząco przybliżają nas do awansu. Łady pokonały Naprzód Brwinów 8-0 i tym samym na kolejkę przed końcem ligi mamy nad nimi dwa punkty przewagi. Żeby nie oglądać się na wicelidera, musimy w środę pokonać lub zremisować z Przyszłością Włochy. Początek spotkania z Przyszłością zaplanowano na godzinę 18:30.

Oczywiście zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w sezonie, który przesądzi o tym które miejsce ostatecznie zajmiemy na koniec ligi.

Błonianka zagrała w składzie: Żebrowski - Pater, Wasiak, Kudelski, Antoniak, Niezgoda, Wojnarowski (85 Nowak), Zdzieszyński (80 Niemyjski), Baranowski, Sieński, Schamlewski

Bramki: Tomasz Sieński 48, Maciej Pater 83

Rezerwy pokonały drugą drużynę Chlebni 2-0. Bramki strzelili: M.Smoliński i Bonarski.