Wygrana rezerw w pierwszej kolejce!

Od zwycięstwa 0-2 ( 0-0 ) rozpoczęły rozgrywki rezerwy naszego klubu.

Pierwszą połowę spotkania walka głównie toczyła się w środku pola z kilkoma groźniejszymi atakami Błonianki, ale nie zmuszającymi do trudnych interwencji bramkarza Guzovii. Gospodarze mieli jedną sytuację po naszym błędzie w rozegraniu, ale doskonale całą sytuację naprawił nasz bramkarz Radek Sar.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Od walki w środku pola, ale po 10 minutach drużyna z Guzowa ewidentnie opadła z sił i na boisku panowała już tylko Błonianka.

W 68 minucie doskonałym podaniem crossowym popisał się Kamil Mąka znajdując Kamila Wójcika, a ten ostatni strzelając po długim rogu nie dał szans bramkarzowi. W 75' na boisku zameldował się Piotr Wojtasik Starszy, by już po 3 minutach zdobyć bramkę dobijając strzał z rzutu wolnego Pawła Mędygrała. Do końca meczu Błoniacy kontrolowali mecz utrzymując się długo przy piłce.

Następny mecz rezerwiści rozegrają w najbliższą sobotę przed własną publicznością. Początek spotkania godzina 15:00 Zapraszamy.

Skład: Sar, Włodarczyk, Gajewski, Koperda, Mędygrał, Wojtasik II ( Smoliński ), Pakos, Wójcik, M. Wasiak ( Wojtasik ), Leszczyński ( Krochmal ), Mąka.

Bramki: Wójcik 68', Wojtasik 78'