Wielkie emocje w Skierniewicach!

W meczu ósmej kolejki III Ligi, Unia Skierniewice pokonała Błoniankę Błonie 1:0 po golu Huberta Berłowskiego w 19 minucie. Dość szybko stracona bramka i wymuszona kontuzją zmiana Sebastiana Czapy nie podłamały naszych zawodników a wręcz zmobilizowały do jeszcze większego zaangażowania. Dobrze zorganizowana defensywa gospodarzy skutecznie blokowała ataki Błonianki ale nie ustrzegła się błędów. Deszczowa aura z pewnością nieco studziła emocje i do przerwy wciąż było 1:0.
Po zmianie stron, obie drużyny odpowiedziały sobie dwoma sytuacjami, po których futbolówka lądowała na słupkach. Druga połowa to już zdecydowana i widoczna przewaga piłkarzy z Błonia, którzy dążyli do strzelenia bramki wyrównującej stan rywalizacji. Na posterunku stał jednak golkiper Unii będący w doskonałej dyspozycji. Skuteczne interwencje uratowały jego zespół i to gospodarze mogli cieszyć się z trzeciego, kolejnego zwycięstwa!

Dla Błonianki Błonie to z kolei trzeci z rzędu mecz bez wygranej i coraz niższa pozycja w tabeli. Za tydzień mecz Klubem Sportowym z Kutna.
Wierzymy, że przełamiemy niemoc i powrócimy na zwycięski szlak!