Turniej Piłkarski WOŚP

W minioną niedzielę, 30.01.2022, na hali Centrum Sportu w Błoniu rozegrany został towarzyski turniej w ramach 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorami turnieju byli Centrum Sportu w Błoniu oraz Klub Sportowy Passovia Pass Celem turnieju była dobra zabawa i zbiórka jak największej ilości pieniędzy dla WOŚP.

Drużyna składająca się z kilku Trenerów naszego klubu oraz aktualnych i byłych zawodników wzięła udział w rozgrywkach. Udało im się wygrać wszystkie mecze i zająć pierwsze miejsce w turnieju. Najlepszym strzelcem został wybrany Jakub Dzido, a najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Kacpra Wawryło.

Można zatem stwierdzić, że Trenerzy naszej akademii nie tylko potrafią przekazywać wiedzę piłkarską swoim podopiecznym, ale także pokazywać ją na boisku.

Foto: Centrum Sportu w Błoniu.