TRZECH ZAWODNIKÓW BŁONIANKI ZAGRA W LIDZE MISTRZÓW!
Po meczu ze Świtem Nowy Dwór trener Bartłomiej Gołębiewski wspomniał w wywiadzie o tym, że nie będzie mógł skorzystać z trójki zawodników w kolejnym spotkaniu. Nie jest tajemnicą, że od dawna futboliści Błonianki Błonie, jak i innych mazowieckich klubów, grają równolegle w warszawskich rozgrywkach piłki nożnej 6-osobowej. Play Arena, Liga Fanów, Liga Bemowska - to obecnie chyba najpopularniejsze zrzeszenia minifutbolu w stolicy.
W kadrze aktualnych Mistrzów Polski SuperLiga6, drużynie EXC Mobile Ochota, znajduje się trzech zawodników, którzy na codzień trenują w Błoniance Błonie: Krzysztof Jabłoński, Krystian Nowakowski oraz Dawid Brewczyński. Zespół składający się w dużej mierze z reprezentantów Polski z ostatniego turnieju EMF EURO 2022 wystąpi w Lidze Mistrzów. Turniej, który rozegrany zostanie w czarnogórskim Herceg Novi, rozpocznie się 31 sierpnia i potrwa do 4 września.