Rezerwy wygrywają w Kampinosie.

W niedzielę o godzinie 11:00 w Kampinosie druga drużyna Błonianki rozegrała swój mecz ligowy w ramach 3 kolejki A-klasy.

Mecz rozpoczął się od wyrównane gry. Jednak to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie po akcji lewą stroną, zawodnik Orła Kampinos jest faulowany w polu karnym, sędzia wskazuje na wapno. Rzut karny pewnie wykonany przez zawodnika gospodarzy. Po kilku minutach Orzeł wyprowadził kolejny cios tym razem po rzucie wolnym. Po stracie dwóch bramek ataki Błonianki nasiliły się co przyniosło skutek w 35 minucie. Oracki zagrywa do Krzowskiego, który pokonuje bramkarza. Pięć minut później akcja Piwowarskiego i Wojtasika na lewym skrzydle kończy się dośrodkowaniem w pole karne, a w nim przytrzymywany przez zawodnika Orła był Oracki, sędzia to zauważył i podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał sam poszkodowany. Pierwsza połowa zakończyła się remisem

Po przerwie goście przejęli inicjatywę i zepchnęli gospodarzy do defensywy. W 55 minucie bramkarz Orła odbija piłkę do której biegnie Krzowski, obrońca gospodarzy trafia go łokciem w głowę i sędzia dyktuje rzut karny oraz pokazuje obrońcy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną. Rzut karny ponownie pewnie wykonał Oracki.

Orzeł ruszył do odrabiania strat. W 60 minucie Głowacki sfaulował zawodnika z Kampinosu i został ukarany żółtą kartką jednak nie to w tej "akcji" było najważniejsze, ponieważ po pokazaniu kartki jeden z gospodarzy został ukarany czerwoną kartką za próbę uderzenia sędziego. Ta sytuacja powinna zakończyć marzenia Orła Kampinos o pozytywnym wyniku. Jednak gospodarze nie poddali się tak łatwo i do końca bronili wyniku z nadzieją na remis. W 70 minucie po faulu na Krawczyku kolejny zawodnik został ukarany drugą żółtą kartką. Gospodarze kończyli ten mecz w ósemkę. W 85 minucie po podaniu Piwowarskiego sam na sam wyszedł Oracki, który położył bramkarza i zagrał do Krawczyka, a ten w sytuacji sam na sam z bramką wbił piłkę do siatki. Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Mimo gry w przewadze przez ponad 30 minut, zawodnicy Błonianki nie potrafili rozwiać marzeń Orła o pozytywnym wyniku. Mamy nadzieję, że za tydzień z rezerwami Chlebni pokażemy się z lepszej strony. Mecz w niedzielę o 15:00 w Błoniu. Zapraszamy!

Skład: Sar- Głowacki, Mędygrał, Wasiak, Szydłowski- Wojtasik Piotr jr, Krawczyk, Piwowarski, Krzowski- Oracki, Sieński

Zmiany: 46' Sieński- Ozimek 58', Głowacki- Mikulski Sebastian 66', Szydłowski- Duszyński 80', Krzowski- Wojtasik Bartłomiej, 86' Duszyński- Smoliński.

Żółte kartki: Głowacki, Mikulski.