Remis z Orłem Kampinos.

W niedzielę o godzinie 11:00 rozegraliśmy ostatni w tej rundzie mecz u siebie z Orłem Kampinos.

Mecz rozpoczął się od ataków Błonianki, a jednak to goście pierwsi zdobyli bramkę w 20 minucie po akcji prawą stroną boiska. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Po strzale Więckowskiego bramkarz odbija piłkę przed siebie na czym skorzystał Bonarski i bezbłędnym strzałem pakuje piłkę do siatki, mamy remis 1-1. Do końca pierwszej połowy gospodarze nie oddali inicjatywy lecz nie zdołali zdobyć bramki.

Druga połowa nie zaskoczyła, lecz goście zaczęli się odgryzać, ale to Błonianka strzeliła bramkę po rzucie wolnym wykonywanym przez Pawła Mędygrała piłka odbiła się od słupka i trafiła do Sroki, który wpakował piłkę do siatki. W 67 minucie orzeł zdobył bramkę z rzutu rożnego. W 83 minucie Wojtasik stanął oko w oko z bramkarzem, lecz nie zdołał go pokonać. Mecz kończy się wynikiem 2:2, niestety pozostaje niedosyt.

Skład: Sar- Mędygrał, Koperda, Michałowski, Włodarczyk- Bonarski, Gajewski, Wojtasik jr, Sroka, Smoliński- Więckowski ( 65’ Fus ).

Bramki: 25' Bonarski i 58' Sroka.

Kartki: 38’ Bonarski, 58’ Michałowski.