Porażka z Passovią.

W sobotę 12 maja o godzinie 15:00 odbył się mecz derbowy pomiędzy Błonianką II Błonie , a Passovią Pass.

Pierwszą połowę lepiej rozpoczęła Błonianka, która już w 3 minucie po akcji z prawej strony boiska, faulowany w polu karnym był Damian Karpiński. Rzut karny pewnym strzałem wykorzystuje Oskar Oracki. Szybko strzelona bramka dodała skrzydeł zespołowi z Błonia, który już w następnej akcji mógł zdobyć drugą bramkę, po podaniu Piwowarskiego na lewą stronę, piłka jednak Wojtasik uderza obok prawego słupka bramki. W następnej akcji Mędygrał zagrywa do środka, interwencja obrońcy passovi po której do piłki dopada Oracki i wychodzi sam na sam z bramkarzem strzela w słupek, a następnie wbija odbitą piłkę do bramki. Błonianka przejęła kontrolę i już w 22 minucie Pater zagrywa do dobrze wychodzącego na pozycję Orackiego, który wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą dogrywka w pole karne jednak Bonarski strzela nad poprzeczką. Po tej akcji gra się uspokoiła i odbywała się w środku boiska. Jednak gospodarze przed przerwą po rzucie rożnym zdobywają bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się od przewagi Passovi i w 53 minucie pada bramka na 2:2 po rzucie karnym. Po bramce Passovi inicjatywę przejęła Błonianka, już 57 minucie po dobrej akcji Orackiego piłka ląduje na poprzeczce, 5 minut później ponownie Oracki wychodzi na pozycję jednak dobrze interweniował bramkarz. Niestety w 78 minucie po rzucie z autu gospodarze obejmują prowadzenie. W 84 minucie rzut karny dla gospodarzy jednak zawodnik Passovi trafia w słupek, zaraz potem po kolejnym rzucie z autu gospodarze zdobywają bramkę. Goście nie zamierzali odpuszczać, w 91 minucie Oracki faulowany w polu karnym, sam poszkodowany podchodzi do jedenastki ale jego strzał trafia w poprzeczkę. Do końca meczu Błonianka starał się zdobyć bramkę jednak wynik nie uległ zmianie.

Skład: Rusinowicz- Mędygrał, Gajewski, Koperda, Mikulski Sebastian, Karpiński, Wojtasik jr, Pater, Piwowarski, Bonarski, Oracki

Zmiany: 75' Wojtasik JR- Głowacki 90' Mikulski Sebastian- Wojtas

Bramki: 2' 10' Oracki

Żółte kartki: Oracki, Koperda x2, Bonarski.