Porażka rezerw na inauguracje rundy rewanżowej.

5 marca o godzinie 12:00 rozegraliśmy swój pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej. Mimo, że byliśmy gospodarzem mecz odbył się w Zielonkach z powodu złego stanu murawy w Błoniu. Rywalem była drużyna Rysia Laski.

Pierwsze 15 minut było wyrównane jednak po spokojnym początku do głosu doszli goście, którzy wykorzystali nasze błędy i zdobyli dwie bramki. Do końca pierwszej połowy szukaliśmy gola kontaktowego, jednak mimo kilku szans nie zdołaliśmy strzelić bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Błonianki, jednak nie doprowadziły one do zdobycia gola. W 75 minucie goście zdobyli bramkę po uderzeniu z rzutu wolnego. Mimo starań do końca meczu nie udało się nam zdobyć bramki.

Błonianka II Błonie 0-3 Ryś Laski

Kartki żółte: Mędygrał, Włodarczyk.

Skład: Rusinowicz, Wojtasik, Gajewski, Koperda, Włodarczyk, Smoliński, Mędygrał, Piwowarski, Gołębiowski, Fus, Sroka.

Zmiany: 53' Gołębiowski- Głowacki 60' Fus- Mikulski Sebastian