Ostateczne rozwiązania w IV Lidze!

Baraż o III LIGĘ:

Broń Radom wygrał rewanżowy mecz barażowy o awans do III ligi 2:0 z Mazovią Mińsk Mazowiecki i zapewnił sobie awans do III ligi. Brawo dla drużyny z Radomia, która przez cały sezon prezentowała bardzo wyrównany poziom.

Drużyna z Radomia wygrała także pierwszy mecz (2:0). Broń wraca do III ligi po dwuletniej przerwie.

Broń Radom - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0

Baraż o utrzymanie się w IV Lidze:

LKS Promna wygrał dziś z Bugiem Wyszków 2:0 w rewanżowym meczu barażowym o pozostanie w IV lidze i zapewnił sobie utrzymanie.

Pierwsze spotkanie wygrał Bug 3:2. Ekipa z Wyszkowa w kolejnym sezonie zagra w lidze okręgowej.

Utrzymanie się LKS spowodowało ważne zmiany w ligach radomskich. W lidze okręgowej utrzymał się Legion Głowaczów, do klasy A awansował Legion II Głowaczów, zaś Zorza Kowala i Jaguar Wolanów zagrają w barażu o utrzymanie w klasie A (pierwszy mecz w najbliższy weekend, rewanż w środę 4 lipca.

LKS Promna - Bug Wyszków 2:0