Oldboje wrócili do gry!

Jednak zanim przystąpią do rundy rewanżowej, muszą rozstrzygnąć zaległe spotkania, które z różnych powodów zostały jesienią odwołane. W poniedziałkowy wieczór rozegrano pierwszy z trzech przełożonych meczów. Na boisku w Raszynie, Błonianka Błonie zdecydowanie pokonała wyżej notowany zespół gospodarzy 3:0! Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Marcin Kacprzak a jedną bramkę zanotował Krystian Szymański.

Błonianka wystąpiła w składzie:

Marcin Kacprzak, Mariusz Gajewski, Artur Trybuś, Rafał Nowak, Paweł Kruk, Piotr Orman, Damian Szydłowski, Krystian Szymański, Bartosz Dobrowolski, Piotr Kowalczyk, Hubert Liszkiewicz, Bartek Jabłoński, Marek Adamski

Początek rundy wiosennej w Drugiej Warszawska Liga Oldbojów zaplanowano na 14 marca, kiedy to Błonianka rozegra mecz z Borem Regut.

fot. Nikola Brzozowska - fotograf