Niemoc beniaminka

Drugą z rzędu porażką 0:5 zakończył się mecz 12 kolejki warszawskiej ProTrainUp Ligi Okręgowej. Rezerwy Błonianki borykające się z problemami kadrowymi już w 15 minucie stracili kontuzjowanego Piotra Wojtasika, a tuż przed przerwą, za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę boisko opuścić musiał Kacper Wawryło.

Wicelider zachodniej grupy "okręgówki" wyjechał z Błonia z kompletem punktów i umocnił swoją pozycję w klasyfikacji.

Błonianka za tydzień zagra z Gromem Warszawa, który w sobotę wygrał w Laskach i zmniejszył do jednego punktu stratę do naszej drużyny. Oba zespoły grały już w tym sezonie w ramach okręgowego Pucharu Polski i lepszymi w tej rywalizacji byli podopieczni Bartka Gołębiewskiego wygrywając 3:2.

BŁONIANKA II Błonie - LAURA Chylice 0:5

Skład: Kukułka - P. Wojtasik (15' Sydoruk), Ochocki, Zdzieszyński, Wawryło - B. Wojtasik (82' Sobótka), Grzybowski, Piwowarski (78' Nowicki) - Mikulski, Dzido