Mławianka lepsza od Piaseczna
W sobotnim meczu barażowym wyłoniono ostatniego uczestnika III Ligi (gr. I) w sezonie 2022/2023.
Mławianka Mława na własnym stadionie pokonała MKS Piaseczno 3:1 (w pierwszym meczu 2:2) i uzyskała prawo gry w trzecioligowych rozgrywkach.
Zespół z Mławy już rok wcześniej rywalizował w swoistym "trójmeczu" barażowym, lecz jego zwycięzcą okazała się Pilica Białobrzegi. Tydzień temu, w ostatniej kolejce IV Ligi Mławianka pokonała lidera z Ząbek i wyprzedziła na rywala na finiszu rozgrywek.
W grupie łódzkiej bezkonkurencyjna była Warta Sieradz, która wraca na trzecioligowe boiska po czteroletniej przerwie.
Grupę podlaską i mazurską wygrali nasi starzy znajomi czyli ekipy Olimpii Zambrów i Concordii Elbląg, które wywalczyły awans po rocznej banicji.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki (spadkowicz)
Sokół Ostróda (spadkowicz)
Legionovia Legionowo (2)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki (3)