Komunikat KS Błonianka. Pomoc dla Patryka!

Komunikat KS Błonianka

W związku z bardzo poważną kontuzją kolana, jakiej nabawił się podczas treningu nasz wychowanek Patryk Smoliński (zerwanie więzadeł krzyżowych oraz uszkodzenie łąkotek) - zarząd KS Błonianka zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich sympatyków klubu oraz ludzi dobrej woli, o finansowe wsparcie zawodnika celem stworzenia piłkarzowi możliwości pokrycia kosztów w długiej i kosztownej walce o powrót do zdrowia i sprawności.
Koszty takiego leczenia to kilka tysięcy złotych. Klub nie jest w stanie w całości samodzielnie sfinansować leczenia, dlatego też prosimy Państwa o wsparcie nas w walce o powrót Patryka do sportu, ale przede wszystkim o powrót do normalnego życia.
Osoby zainteresowane pomocą będą mogły dokonywać wpłat na podane konto WBS BANK 19 80150004 0052 1299 2050 0001 z dopiskiem "Dla Patryka".
Za ewentualną pomoc i zrozumienie z góry serdecznie dziękujemy.