Kolejni zawodnicy opuszczają Błoniankę.

Z żalem informujemy, że w sezonie 2018/2019, barw KS Błonianka, nie będą bronili Alan Olejnik-Kiermasz, Rafał Polakowski, Patryk Mastalerz i Michał Ocipka .

Alan wiosną rozegrał kilka świetnych spotkań w naszej drużynie, niejednokrotnie ratując nasz zespół przed porażką, czym zaskarbił sobie przychylność błońskiej widowni.

Rafał był przez dwa sezony podstawowym graczem linii pomocy, grając na lewym skrzydle, niejednokrotnie czarował dryblingiem i dokładnym podaniem.

Patryk, grający na pozycji obrońcy, imponował ambicją i walecznością, jednak nie zdołał przebić się na stałe do składu pierwszej drużyny.

Michał, do Błonianki trafił jako król strzelców ligi okręgowej, lecz pomimo wielkiej ambicji i waleczności, nie zdołał przebić się na stałe do składu pierwszej drużyny

Wszystkim zawodnikom, chcielibyśmy serdecznie podziękować za grę w barwach naszej drużyny i życzyć powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Dzięki Panowie i powodzenia!!!