Już tylko krok!

W sobotę Błonianki II Błonie rozegrała swój mecz ligowy w ramach 24 kolejki A-klasy z zespołem Promyka Nowa Sucha.

Już na początku w 4 minucie spotkania gospodarze mieli swoją pierwszą sytuacje, zza pola karnego uderzył Oskar. Szósta minuta spotkania, Hubert wychodzi sam na sam, strzał i obrona bramkarza. Za to w 9 min bardzo groźna sytuacja Promyka, słupek i dobitka nad bramką. Pierwsza bramka pada w 11 min , podanie prostopadle dostaje Kacper Sroka, uderza w bramkarza a bramkę zdobywa Bartek Wojtasik po dobitce 1:0!. W 17 min. kolejna sytuacja Błonianki, prostopadła piłka do Bartka Piwowarskiego ten zagrywa do Oskara, strzał niestety obok bramki. Druga bramka pada po dośrodkowaniu Bartka Wojtasika, strzałem z głowy popisuje się Maciej Pater 2:0!. W 26 min. Pater zagrywa do Oskara ten uderza, strzał obok bramki. Minutę później dobra gra kombinacyjna Błonianki, podanie Bartka Wojtasika do Bartka Piwowarskiego i 3:0 !. W 30 min. goście niespodziewanie wychodzą sam na sam, przerzucenie nad bramkarzem , 3:1. W 36 min. karny na Bartku, wykonuje Oskar i gol 4:1! (3 asysta Bartka). Jeszcze pod koniec pierwszej polowy Bartek decyduje się na strzał, niestety obok bramki.

Druga polowa 52 min. Bartek dośrodkowuje z rożnego, do główki skacze Bartek Piwowarski, strzał w boczną siatkę. 53 min. prawą stroną urywa się Oskar, dośrodkowuje, zabrakło centymetrów. Bramkę na 5:1 w 55 min. po dobrym podaniu sam na sam Orackiego, Kacper Sroka strzela bezbłędnie. W 58 min bramkę strzela Kacper Sroka znów po podaniu Oskara 6:1!. W 63 min Oskar blisko zdobycia bramki, piłka mija słupek. Minuta 64, Miłosz popisuje się dobrą interwencją, broni strzał z 5 metrów. W 72 min seria niewykorzystanych sytuacji Błonianki, w przeciągu paru sekund strzał w słupek, Gabryś uderza w poprzeczkę a na końcu Kacper Sroka obok bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 6:1 !

Zwycięstwo nad Promykiem oznacza że już tylko trzy punkty dzielą nas od awansu do wyższej ligi.

Zapraszamy na kolejną kolejkę w której rezerwy mogą sobie zagwarantować awans do ligi Okręgowej. Mecz z UKS Ołtarzew zaplanowano na niedzielę 09.06.2019. na godzinę 13:30.

Skład: Rusinowicz- Wojtasik Piotr, Pater, Koperda, Szydłowski- Wojtasik Bartek, Piwowarski, Gajewski, Dąbrowski, Sroka, Oracki.

Zmiany: 62' Pater-Mędygrał 62' Dąbrowski- Wawryło Kacper 70' Wojtasik Bartek- Gołębiowski 74' Oracki- Szustkowski 74' Szydłowski- Wawryło Szymon 86' Sroka- Głowacki.