Gładkie 5-0 z rezerwami Mszczonowianki.

W niedzielę o godzinie 11:00, rozegraliśmy mecz z Mszczonowianką, graliśmy na boisku w Mszczonowie po mimo iż byliśmy gospodarzami tego spotkania. Powodem tego faktu, był zły stan boiska w Błoniu.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków Błonianki. Po mimo kilku dogodnych sytuacji nie zdołaliśmy strzelić bramki. Jedank w 21 minucie po dobrej drze presingiem, Łukasza Mikulskiego oraz Kacpra Sroki piłkę pakuje do siatki Sroka. Trzy minuty później po zagraniu Mikulskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Sroka, który minął bramkarza i zdobył drugą bramkę w tym meczu. Do końca pierwszej połowy Mszczonowianka była bezradna wobec klubu z Błonia, który zdecydowanie prowadził grę.

Druga połowa rozpoczęła się bez niespodzianek. Nasze ataki przyniosły skutek w 73 minucie kiedy to Mariusz Gajewski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pakuje piłkę do siatki. W 75 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę w polu karnym przyjmuje świeżo wprowadzony na boisko Sebastian Mikulski i strzałem po krótkim rogu zdobywa bramkę. Piąta bramka dla naszej drużyny była zapoczątkowana drużynową akcją rozpoczętą w obronie, ostatecznie do siatki trafia Sroka i tym samym zdobywa trzecią bramkę w tym spotkaniu. Trzy punkty jada do Błonia a My awansujemy na piąte miejsce w tabeli. Już za tydzień derbowe spotkanie z Partyzantem Leszno na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Błonianki Błonie!

Skład Błonianki II: Sar- Mikulski Łukasz ( Wasiak Adrian ), Koperda, Gajewski, Michałowski- Krochmal ( Fus ), Mędygrał, Bonarski, Wojtasik jr, Smolińsk ( Mikulski Sebastian )- Sroka

Bramki: Sroka 21, Sroka 24, Gajewski 72, Mikulski Sebastian 75, Sroka 77