Festiwal strzelecki przy Legionów!

Po dwóch remisach z teoretycznie mocnymi zespołami, przyszedł czas na drużynę z dołu tabeli.

Ryś nie okazał się wymagającym przeciwnikiem. Błonianka rozstrzelała gości z Lasek aż 11-0 ( 5-0 ). Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, gdyby nasi zawodnicy wykorzystali dwa rzuty karne.

Następnym rywalem lidera okręgówki będzie KS Teresin. Mecz zostanie rozegrany w Sochaczewie w piątek 01.05.2015. Początek spotkania godzina 16:00.

Bramki:Maciej Pater 4 (rzut karny), Adrian Schamlewski 13, Dorian Zdanowicz 20, Dorian Zdanowicz 22 i 81, Daniel Wojnarowski 26 i 69, Tomasz Sieński 53, 74 i 85, Bartłomiej Nowak 60
Żółte kartki:Schamlewski, Antoniak, Boniowski - R. Pamięta
Widzów:około 100
Błonianka:Żebrowski - Wasiak, Pater, Baranowski (46 Antoniak), Boniowski, Niezgoda (67 Mąka), Zdzieszyński, Wojnarowski, Zdanowicz, Sieński, Schamlewski (46 Nowak).

Niestety kolejnej porażki 2-0 doznały nasze rezerwy, które tym razem musiały uznać wyższość Naprzodu Stare Babice.