Czarne chmury nad rezerwami.

Początek meczu należał do gospodarzy, lecz z upływem czasu inicjatywę przejęli goście z Błonia. Dominowali oni aż do faulu, który poskutkował rzutem wolnym. Dośrodkowanie z głębi pola dotarło do jednego z zawodników gospodarzy, który wpakował piłkę do bramki pewnym strzałem głową. Niedługo po tym w 15 minucie po błędzie obrony drużyny Naprzodu do remisu doprowadził Sroka. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli jeszcze 2 gole (oba po stałych fragmentach ). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1.

Druga połowa była zdecydowanie pod dyktando drużyny z Babic. Rezerwy Błonianki głównie broniły się natomiast to gospodarze przeważali. Cztery akcje zakończyły się bramkami dla Naprzodu. Błonianka II Błonie pomimo starań nie była w stanie zmniejszyć rozmiarów porażki. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla Naprzodu Stare Babice.

Skład: Sar, Bonarski, Gajewski, Koperda, Medygrał, Łukasz Mikuslki, Sebastian Mikulski ( Kacprzak ), Włodarczyk ( Fus ), Wojtas ( Smoliński ), Wojtasik junior, Sroka ( Więckowski ).

Bramka: Sroka w 12 minucie.

Kartki: Włodarczyk, Więckowski.W Czwartek o godzinie 20 w Zielonkach, druga drużyna Błonianki zmierzyła się z Naprzodem Stare Babice.

Bramka: Sroka w 12 minucie.

Kartki: Włodarczyk, Więckowski.