Cenne zwycięstwo rezerw

W sobotnim meczu warszawskiej Ligi Okręgowej, drugi zespół Błonianki Błonie odniósł cenne zwycięstwo nad Gromem Warszawa 2:1. Wygrana pozwoliła nieco odetchnąć po niefortunnej serii czterech gier i co ważniejsze, odskoczyć rywalom w ligowej tabeli.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kacper Bejne oraz Mateusz Michalski. Do zdobycia kompletu punktów przyczynił się również Andrzej Mirkowicz, który w 30 minucie obronił rzut karny!

Błonianka zagrał w składzie: Mirkowicz - B.Wojtasik, Ochocki, Zdzieszynski, Bejne - Grzybowski, Piwowarski, Wawryło, Śmieciński - Michalski, Mikulski (80' Karpiński)

Spotkanie, rozegrano na boisku Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej na sztucznej murawie i przy oświetleniu. Do końca rundy jesiennej pozostały dwa mecze z mocnymi drużynami z Okęcia i z Teresina. Liczymy na dobrą postawę i sprawienie jakieś niespodzianki.

Brawo Panowie!