Błonianka zagra z Reprezentacją Polski!

Drużyna oldbojów Błonianki Błonie zakończyła jesienną batalię w rozgrywkach Warszawskiej 2 Ligi Oldbojów. W rozegranych dziewięciu meczach odniosła sześć zwycięstw, raz podzieliła się punktami a dwukrotnie musiała uznać wyższość rywala. Trzy zaplanowane na ten rok spotkania, finalnie zostały przełożone na wiosnę (z Raszynem, Wilgą Garwolin i Falenicą).

Jednak to nie koniec tegorocznych emocji związanych występami naszego zespołu!

Już w najbliższą niedzielę, Błonianka rozegra mecz towarzyski z...

Jednak to nie koniec tegorocznych emocji związanych występami naszego zespołu!

Już w najbliższą niedzielę, Błonianka rozegra mecz towarzyski z... Reprezentacją Polski w Futsalu + 35. Spotkanie odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Grodziskiej w Błoniu. Początek godzina 17:00. Zapraszamy.