Błonianka II Błonie - UKS Ołtarzew 0-4 ( 0-2 ).

Dnia 12 listopada podejmowaliśmy w ostatniej kolejce tej rundy UKS Ołtarzew.

Mecz zaczęliśmy dość ofensywnie co niestety nie poskutkowało efektem bramkowym. Liczne ataki z dwóch stron dały efekt tylko gościom, którzy już w 15 minucie prowadzili 2:0. Dodatkowo od 16 minuty graliśmy w 10 po faulu naszego zawodnika. Wiedzieliśmy że i w dziesięciu ten mecz jest do wygrania i próbowaliśmy dalej. W pierwszej połowie już wynik nie uległ zmianie.

Na drugą wyszliśmy zmotywowani co widać było od pierwszych minut drugiej połowy bardzo korzystne akcje, które niestety nie zakończyły się golem dla nas. Niestety to nie był nasz dzień na zdobywanie bramek. Mimo licznych naszych ataków goście w drugiej połowie czekali tylko na kontry co im się udało i w konsekwencji strzelili jeszcze dwie bramki.

Zła passa nie została przerwana, Błonianka Błonie 0 UKS Ołtarzew 4.

Skład: Sar- Głowacki, Koperda, Wasiak, Mikulski Sebastian- Mędygrał, Bonarski, Smoliński, Wojtasik jr- Sroka, Oracki.

Zmiany: 42 Smoliński- Kacprzak 62, Głowacki- Wojtasik, 70 Mikulski- Włodarczyk, 76 Wasiak- Wojtas, 83 Wojtasik jr- Fus 87, Mędygrał – Pakos.

Żółte kartki: Koperda, Bonarski, Mędygrał.